מוצרים מומלצים

התאמת אמבטיה לנכים

בעבור אנשים המוגבלים בתנועתם, יש צורך בהנגשה ובהתאמת דירתם למיקסום נוחות ויצירת מרחב תנועה הנדרש בבית.

נגישות מעל לכל

בשלב ראשון בשיפוץ בית לצורכי הנגשה, יש צורך במציאת נקודת איזון בין צרכי בעל המוגבלות לבין צרכי בני הבית המתגוררים בבית. זאת תוך מחשבה עמוקה, קשה ככול שתהיה, על הסיכוי להחמרה אפשרית במצב בעל המוגבלות.
יש לפני כל שיפוץ כזה לתכנן היטב, לשרטט ולמדוד במדויק כל פרט וכל נתון. 

קרא עוד...

עיצוב בזכוכית

זכוכית היא חומר המוכר לנו כבר מהעת העתיקה.
בזרמים עיצוביים רבים, מתקופות שונות ובאזורים שונים בעולם נעשה שימוש בזכוכית כחומר מייצג עושר ותרבות, באירופה, כבר לפני מספר מאות, היה שימוש נרחב בזכוכית, השיא היה באדריכלות הגותית בבתי תפילה, כנסיות, מבנים ציבורים ועוד. 

קרא עוד...

אסלה תלויה במבצע

כאשר באים לתכנן חדר אמבטיה, ברור כי בבחירת האסלה צריכים להיות מושקעים מאמצים ראויים, כיאה לאחד הפריטים שיגדירו יותר מכל את אופן השימוש באמבטיה. כאשר באים לעשות זאת, מגלים כי יש מגוון רחב של אפשרויות בתחום, מה שהופך את הבחירה למורכבת יותר מצד אחד, אך גם מגדיל את הסיכויים לבחירה מוצלחת באמת של אסלה

קרא עוד...

ברזים איכותיים לאמבטיה

חדר האמבטיה שלנו הנו אחד המקומות בבית בו אנו שוהים ברגעים האינטימיים והפרטיים של היום.
אולם, רוב חדרי האמבטיות נכונים גם עבור האורחים אשר פוקדים את הבית. לכן גם בחדר זה מומלץ להשקיע בתבונה בכל הקשור לעיצוב, סידור ואופי חדר האמבטיה. אחד מפריטי הריהוט אשר יכולים להיות גם מרשימים מבינה ויזואלית וגם שימושיים הנו ברז האמבטברזים לאמבטיה  נחשבים אולי כפריטים שוליים, אולם מעט השקעה ותשומת לב מאתנו יכולים לשדרג גם את פריטים אלו ולהעניק תועלת רבה.

קרא עוד...

חיפוי זכוכית למטבח

בכל שנה מחליטים מעצבי המטבח והאדריכלים על טרנד כלשהו אשר יהיה הטרנד השנתי במסגרת עיצוב המטבחים על מנת לרענן ולשנות דבר מה משנה לשנה כדי שלא יהיה מונוטוני, חד גוני ומשעמם

קרא עוד...

תעלות ניקוז

רצפת המקלחונים מחייבת ניקוז תקין של המים, וזאת על מנת למנוע את הצטברות המים על גבי רצפת המקלחון שעלולה לגרום לטחב, פטריות ועובש. יש כיום לא מעט פתרונות ניקוז: בעבר היו אלה אותם מכסים לניקוז, אך במרוצת הזמן הלכה והשתרשה התפיסה לפיה מדובר בפיתרון שאינו בהכרח אסתטי.

קרא עוד...

מקלחונים לפי מידה

בשעה טובה, החלטתם לרכוש מקלחון עבור האמבטיה שלכם. כאשר אתם באים לבצע את הרכישה הלכה למעשה, אתם מבינים כי לפניכם משימה שאינה בהכרח פשוטה.

קרא עוד...

כיור אמבטיה מעוצב

אין צל של ספק שחדר אמבטיה לא יכול להיות שלם ללא כיור הנמצא במרכזו. וכך, חלק מהותי בתכנון חדר האמבטיה, בכל בית ובית, הוא בחירה בכיור מתאים.

קרא עוד...

קבוצת ברזי חמת

קבוצת חמת נחשבת לאחת המובילות בישראל בכל הנוגע לייצורם ולשיווקם של מוצרים סניטריים, מוצרים לחדר האמבטיה ומקלחונים.

קרא עוד...

וילון אמבטיה - פריט הכרחי

על פניו, וילונות לאמבטיה נראים כמו פריט מובן מאליו, ופשוט מאד להבנה: הוילונות תלויים להם באמבטיה ומסייעים למנוע זליגת מים ממנה והחוצה אל מרחב חדר האמבטיה.

קרא עוד...

בחירה נכונה לברז אמבטיה

לא מעט אנשים משקיעים מאמצים לא מבוטלים בבחירת האמבטיה שלהם. פעמים רבות, הם מבינים שהמפתח להצלחה בבחירה נמצא בפרטים הקטנים בכל אמבטיה, וכאלה שבכוחם לחולל הבדל גדול.

קרא עוד...

רכישת ברז לכיור אמבטיה

אין הרבה חוויות מהנות יותר מאשר להיכנס לחדר האמבטיה בסופו של יום עמוס, ולתת מנוחה לגוף. אלא שעל מנת שהתרחיש המהנה הזה יתבצע בפועל, ברור שנדרש לרכוש, וכבר בנקודת ההתחלה, לא מעט פריטים.

קרא עוד...

מראות מגדילות- ביקוש גבוה היצע גדול

מראה מגדילה היא אחת האביזרים היעילים ביותר שהומצאו. אם עד היום לא הצלחנו לראות את הקוץ שנכנס לכף הרגל שלנו ולא הצלחנו לראות האם יש לנו שיערות נוספות למרוט באזור הגבות, המראה המגדילה שינתה את פני הדברים.


מראות מגדילות מהוות אביזר משלים לאמבטיה

לשולחן האיפור ואביזר משלים נייד אותו ניתן לסחוב גם בתיק שלנו. כיום, מוצעות לקהל הרחב מראות עם תאורה, ללא תאורה ומראות שנצמדות בוואקום. ניתן להחליט על כל גודל מראה בו מעוניינים ולקנות מראות שמוצעות במחיר שמתאים לכל כיס.  כיוון שהיצע המראות הוא כה גדול חשוב מאוד לאפיין את הצרכים שלכם טרם בחירת המראה. האפיון צריך להיעשות על פי הדברים הבאים:
תקציב- מהו התקציב שלכם.
מטרה- לאיזו מטרה אמורה לשמש המראה.
גודל- מה הגודל בו מעוניינים. יש מראה מגדילה  עם קוטר של כשמונה סנטימטרים ויש מראות מגדילות עם קוטר של כ- 25 סנטימטרים ויותר.
תאורה- האם אתם מעוניינים במראה לה מוצמדת תאורה.
וואקום- האם מעוניינים במראה אותה ניתן יהיה להדביק על מראה אחרת או על כל חומר אחר וזאת על ידי וואקום.
צדדים- יש להחליט האם מעוניינים לקנות מראה דו צדדית או מראה רגילה.

מראה מגדילה לאיפור וטיפוח

מראה מגדילה חיונית לכל פעולה שקשורה אל איפור וטיפוח הפנים. כיוון שבצורה רגילה לא ניתן לראות האם הנקבוביות בעור הפנים חסומות, כיצד העור מגיב לפעולות קוסמטיות בצורה מיידית והאם יש שיערות נוספות אותן יש למרוט בגבות. בנוסף, מראה מגדילה תאפשר דיוק במשיחת האיפור על הפנים. יש אפשרות לקנות מראה עם תאורה של נורת לד שתעזור לכן למשוח את האיפור על הפנים גם כאשר מדובר על הכנה לאירוע ערב.
לסיכום, מראה היא אחד האביזרים החשובים ביותר לכל אישה וגבר. באמצעות אביזר זה ניתן לראות את ההשתקפות של הגוף ושל הפנים ולהגיע להחלטות מושכלות לגבי ביגוד מתאים, איפור וטיפולים קוסמטיים שחיוניים לטיפוח האישי. במסגרת סוגי המראות בה משתמשים אחד מאביזרי החובה לכל אישה היא מראה מגדילה שתעזור לה בכל פעולות הטיפוח היומיומיות שקשורות אל עור פניה.
 

אמבטיות- הכיף במיטבו

כל אחד מכיר את המצב הבעייתי של המים בישראל וראה את הפרסומות הרבות שמצביעות על כך ועדיין ניתן ליהנות מדי פעם מרחיצה מפנקת באמבטיה או להשתמש באמבטיה לרחיצה נוחה יותר של הילדים הקטנים.

קרא עוד...

טוחני אשפה

בארצות הברית נהוג להשתמש בטוחני אשפה זה שנים וזאת משום שמדובר על אחד מהפעולות החשובות ביותר. בישראל, לקח קצת זמן עד שאנשים גילו את יתרונותיו של טוחן אשפה והחלו לקנות אותו. מאמר זה יעזור לכם להבין מדוע טוחן אשפה הוא דבר עליו חשוב לא לוותר.
 

קרא עוד...

מושבי אסלה

בעבר, כל אחד מאיתנו הורגל לאותו מושב אסלה לבן וסטנדרטי מחומר גלם פשוט, כיום רובינו לא יודעים באיזה מושב אסלה לבחור כתוצאה מהמבחר הגדול שמוצע לצרכנים. מאמר זה יציין את כל הנקודות החשובות אותן יש לדעת על מושב אסלה.
 

קרא עוד...

סוגים שונים של אסלות

הקו האופנתי של השנים האחרונות מצביע על אסלות תלויות. כאן מדובר על אסלות בעלות מראה מיוחד וקלאסי מהם לא ניתן להתעלם. כיום, ניתן לראות אותם בחדרי הנוחיות של מקומות יוקרתיים וכן בבתים רבים.

קרא עוד...

מקלחון חזית 2014

הרבה אנשים יודעים מהם היתרונות של מקלחון אך אינם יודעים שנכון לשנת 2014 כל אחד יכול לבחור בסוג המקלחון המתאים ביותר לחלל חדר האמבטיה ולצרכיו. מאמר זה יעזור לכם להבין מהו מקלחון חזית ומה יתרונותיו לעומת סוגים אחרים של מקלחונים וכמובן אמבטיה בחדר הרחצה.

קרא עוד...

אמבטיון- השילוב המושלם

הרבה אנשים שומעים על אמבטיונים, אך אינם מבינים מהו בדיוק אמבטיון. המטרה של מאמר זה היא להסביר מהו אמבטיון ולפרט אודות הנקודות החשובות שלו טרם קנייה.


אמבטיון - על מה מדובר?

אמבטיון הוא שילוב של מקלחת ואמבטיה על כל היתרונות של השניים. אמבטיון נחשב כפתרון העתידי והאידיאלי וזאת משום שהוא מצליח לשרת גם אנשים שאוהבים להתקלח במקלחון וגם אנשים שנהנים להתרחץ באמבטיה. האמבטיה נחלקת למקלחון על ידי דלת מיוחדת שמאפשרת שימוש בחלק מסוים מהאמבטיה כמקלחון.

באמבטיון יש אפשרות לבחור בברז או בטוש. אם בדרך כלל נהניתם לשבת באמבטיה מלאת מים ועדיין תמיד רציתם שתהיה לכם את האפשרות של מקלחת קצרה בימי הקיץ החמים, אמבטיון הוא הפתרון האידיאלי בשבילכם.

אמבטיון קטום - צירים:


עיצוב חדר אמבטיה


חשוב לדעת שהתקנה של אמבטיון בחדר הרחצה תשפיע בצורה משמעותית על המראה של חלל זה. המראה המיוחד והיוקרתי של האמבטיה המשולבת במקלחון ירשים כל אחד שיכנס לחדר האמבט שלכם. חשוב להחליט מראש מה הסגנון של לוחות הזכוכית שיכסו את האמבטיון, נכון להיום יש אפשרויות רבות וכל אחד יוכל להתאים את הדלתות לסגנון העיצוב הכולל של חלל זה.

יש אפשרות להחליט על לוחות זכוכית בצבעים שונים ובמרקמים מיוחדים. אם עד היום מקלחון לא אפשר את הפינוק של האמבטיה ובאמבטיה תמיד נוצר מצב שכל המים השפריצו, אמבטיון יפתור את הבעיה על ידי לוחות הזכוכית שלא יאפשרו יציאה של מים מתחום אזור הרחצה. יעיל במידה רבה מכל וילון לאמבטיה ששימש אתכם עד כה.


היתרונות של מקלחת ואמבטיה

מקלחת- היתרונות של מקלחון באים לידי ביטוי בחסכון במים ובכך גם בתרומה משמעותית לסביבה על ידי התחשבות במשבר המים בישראל. יתרון נוסף הוא החסכון במקום בחלל חדר הרחצה, המקלחון אטום ליציאת מים ולכן חדר האמבטיה לא יהיה מלא בשלוליות או הצפה של מים.
אמבטיה- היתרונות של אמבטיה הם הפינוק של כניסה פעם פעמיים בכמה חודשים אל אמבטיה מפנקת, מלאת שמנים ארומטים וקצף אמבט וכמובן אפשרות נוחה ביותר לעשות אמבטיה לילדים הקטנים. בנוסף, חשוב לקחת בחשבון שבאמבטיה יש את היתרון של מיקום כסא במקרה ומדובר על אדם מבוגר שנוח לו יותר להתקלח על כסא.
 
לסיכום, כל היתרונות של האמבטיה והמקלחת משתייכים אל אמבטיון שגם מאפשר לכם ליהנות מעיצוב יוקרתי וקלאסי בחדר הרחצה של הבית.

ראו עוד: אמבטיות
 

מחממי מגבות


אחד מהפינוקים עליהם מומלץ לא לוותר הוא מחמם מגבות. מאמר זה יעזור לכם להכיר את אותו מכשיר שהופך את המגבות שלכם לחמימות ומפנקות בימי החורף הקרים ורכות וחמימות בימי הקיץ הממוזגים.

קרא עוד...

  קטגוריות
  לקוחות מספרים
 
מאחר ובחודש ספטמבר שיפצנו את ביתנו של שלוש קומותיו חיפשנו אחר קרמיקה ואבזרים סניטרים.חברים סידרו הנחות אך 


אמין, שירותי, מקסים!
עידן מקסים! עזר לנו במציאת פתרון מושלם לבעיה שלנו. היה נעים ושירותי. נחזור לרכוש אצלו.בימים אלו בעיצומו של תהליך שיפוץ דירה מאסיבי. הגענו לעידן הקרמיקה דרך זאפ. האתר של עידן הקרמיקה ידידותי למשתמש ומאפשר גישה נוחה למגוון המוצרים ולמחירים . זו הייתה רק תחילת הדרך.... 


רכשתי קרמיקה למטבח. כל השירות היה מעולה ואדיב יחס אחד לאחד. קבלתי את המוצר בזמן. 


פניתי ל"עידן הקרמיקה" לצורך קניית מוצרי קרמיקה. ההתנהלות במקום בסדר גמור והשירות אדיב...


פניתי אליהם כדי לקנות ברזים, התנהלות מצויינת. השירות היה אדיב. בא בזמן, המחיר 


פניתי כי קניתי ברז לכיור,המחיר היה טוב,השירות שקבלתי היה טוב כלומר שהתקשרתי אליו לטלפון הוא 


שירות מעולה