הצג תפריט צד
מקלחונים פרזול זהב

מקלחונים פרזול זהב

צפה במוצרים
מקלחון פינתי מרובע

מקלחון פינתי מרובע

צפה במוצרים
מקלחון פינתי מידות מיוחדות

מקלחון פינתי מידות מיוחדות

צפה במוצרים
מקלחון חזית

מקלחון חזית

צפה במוצרים
אמבטיונים

אמבטיונים

צפה במוצרים
מקלחון מעוגל 8 מ"מ דגם BR150 מקלחון מעוגל דלת וקבועים מקלחון מעוגל

מקלחון מעוגל

צפה במוצרים
מקלחונים פרזול שחור

מקלחונים פרזול שחור

צפה במוצרים
מקלחון פינתי 2 דלתות וקבועים דגם Donna-S 2002 מקלחון פינתי לפי מידה - שטרן מקלחונים

מקלחון פינתי לפי מידה - שטרן מקלחונים

צפה במוצרים
מקלחון חזית פרזול שחור / לבן דמוי פרופיל בלגי דגם קבוע חזית אופן ספייס - ללא דלתות 8 מ"מ מקלחון חזית לפי מידה - שטרן מקלחונים

מקלחון חזית לפי מידה - שטרן מקלחונים

צפה במוצרים
אמבטיונים לפי מידה - שטרן מקלחונים

אמבטיונים לפי מידה - שטרן מקלחונים

צפה במוצרים
מקלחון פינתי מעוגל 2 דלתות וקבועים דגם Donna R 5005 מקלחונים מעוגלים וקטומים לפי מידה

מקלחונים מעוגלים וקטומים לפי מידה

צפה במוצרים
דלתות זכוכית

דלתות זכוכית

צפה במוצרים
מקלחונים CNC

מקלחונים CNC

צפה במוצרים
מגב למקלחון + מתלה דגם שחור NS 9366-1 מוצרים נלווים למקלחונים

מוצרים נלווים למקלחונים

צפה במוצרים
מגב תחתון למקלחון דגם מגב תחתון למקלחון 6 מ"מ חלקי חילוף למקלחונים

חלקי חילוף למקלחונים

צפה במוצרים

מקלחונים 

לא רק עקב מגוון חומרי הגלם, הצורות או העיצובים שנכנסים לתמונה, אלא גם בהתייחס לסוגיה משמעותית בכל קנה מידה. כי במקלחונים, אתם מבינים, הגודל לפעמים כן קובע. החדשות הטובות הן שכיום ניתן לרכוש מקלחונים לפי מידה, ובאופן הפשוט ביותר.

מקלחון פינתי לפי מידה

מגוון האפשרויות ברכישת מקלחונים

כאשר מדברים על מקלחון לפי מידה, חשוב לציין, מתייחסים לכל אחד מסוגי המקלחונים המקובלים כיום. מקלחונים אלה יכולים להיות פינתיים, מעוגלים או אפילו אמבטיונים, כך כל אחת מהצורות מביאה לחישובה של המידה באופן שונה, כמובן. גם כאשר בוחרים בסוג ספציפי של מקלחון, אפשר לבחור בעיצובים שונים ובמאפיינים טכניים שהם נתונים משתנים וכלל לא קבועים: מנגנון פתיחת המקלחון, למשל, או עובי הזכוכית וכדומה.

המידות המקובלות (והאפשרות להתאמה אישית)

גם אם ברוב המקרים הבחירה נעשית באחד מבין הגדלים הסטנדרטיים של מקלחונים, יש לקוחות המעוניינים בפיתרון שונה בתכלית. זו גם הסיבה בגינה עבור כל סוג או מידה של מקלחון, עומדת עבור הלקוחות כיום האפשרות לשנות נתונים שונים המרכיבים את המשוואה. יש לציין שבחלק מהמקרים, למשל כאשר נדרש לשנות את רוחב המקלחונים, ייתכן שהשינוי יהיה כרוך בתשלום נוסף.

החשיבות של עיצוב מקלחונים

מקלחון פינתי שחור חדר האמבטיה כיום שונה בתכלית מחדר האמבטיה שהיה בעבר. כיום ההתייחסות לחדר זה הינה רבה מאוד, ומדובר ביותר מאשר חדר בו מתקלחים ומצחצחים שיניים. התפיסה העיצובית כבר בתכנון הראשוני של הבית מעניקה מקום של כבוד לחדרי האמבטיה, ותכנונם מתבצע בכובד ראש תוך מתן התייחסות הן לאסתטיקה והן לנוחות השימוש וחוויית השהייה בחדר. מקלחון מעוצב בהחלט משדרג את ההנאה ממקלחת מרעננת ומעניק לחלל אלמנט מעוצב ונעים לעין.

חשוב לזכור שמכיוון שמדובר בעיצוב מקלחון לפי מידה ובהתאמה אישית, יש חשיבות רבה לתכנון מדויק ולהרכבה מקצועית. יש לדאוג שהן התכנון והן הביצוע יבוצעו על ידי איש מקצוע מנוסה, בכדי שהתוצאה תהייה מרשימה, יפה ועמידה לשנים רבות.

בכל הקשור לעולם העיצוב בכלל ולעולם חדרי האמבטיה והמקלחונים בפרט – ההיצע אדיר ועשיר במיוחד לכן, אם אתם מתכננים לשפץ את חדר הרחצה שלכם, או מתכננים לבנות בית, הרשו לנו להציג לפניכם את העולם העשיר הזה של המקלחונים וכך בסופו של עיצוב, תקבלו חדר רחצה מרהיב ביופיו על פי הסגנון שלכם.

מקלחונים דגמים מיוחדים

מה חשוב לדעת על מקלחונים?

  • גודל חדר הרחצה. את המקלחונים בוחרים בהתאם לגודל החלל עצמו. ישנם כמה כללי אצבע כאשר מדובר על חדר גדול אך בעיקר כאשר מדובר על חלל רחצה קטן, בו כל פרט ופריט שניישם עלול לייצר עומס ודחיסות לא נעימה, לכן, באם יש לכם חדר רחצה קטן, השתדלו לבחור מקלחון בגודל סטנדרטי, עם כמה שפחות חיתוכים שיאפשרו מראה שקוף ונקי בעין. 
  • סוגים. מקלחונים מגיעים בכמה תצורות: מקלחונים חזיתיים, פינתיים, FREE STANDING גם כאן ישנו שיקול היכן ממוקם הברז, האם יש נישה, או אלמנטים אחרים המחייבים אתכם לבחור במקלחון כזה או אחר.
  • גודל שטח המקלחון. מותאם לגודל החלל עצמו, אך חשוב לדעת כי ככלל שחורגים מגודלו הסטנדרטי של המקלחון, קרי 80/80 כך גם יעלה מחירו. 
  • פתיחת המקלחון. באם החלל קטן מומלץ לבחור בדלת הזזה, כך יתפוס פחות מקום, באם החלל גדול, תוכלו לבחור באיזו אופציה שתרצו – דלת ציר או הזזה. 
  • עיצובים. אמנם מקלחון הוא "רק" מקום בו אנו מתקלחים, אך העיצובים אינם נגמרים רק בסוג המקלחון, אלא גם באלמנטים שבו כמו למשל – הזכוכית- עליה אפשר לייצר מגוון דוגמאות עשיר במיוחד, הדפסים של חומרים ועוד, הברזים וראש הגשם מגיעים גם הם במבחר עשיר של צבעים וסגנונות- החל מענתיק נחושת ועד מודרני לבן/ שחור. נמשיך אל חיפויי הקיר שגם כאן תוכלו להיווכח בעצמכם עד כמה המבחר מגוון ומגיע בגדלים ודוגמאות רבות ועוד. כמובן שכל אלו תלויי תקציב שאותו חשוב להגדיר מראש, אחרת אתם עלולים לחרוג מהמסגרת התקציבית שהקדשתם לשם כך. 
  • ריצוף המקלחון. ישנה אופציה של התאמת אגנית, בין אם קלאסית עם דופן, ובין אם אינטגרלית בעלת מראה מודרני נקי, המגיעה עם שיפועים מותאמים. לעומת האגניות תוכלו תמיד להמשיך את הריצוף של כלל החלל אל תוך שטח המקלחון, מה שיעניק מראה נקי יותר, כמובן שיש לרצף באריחים נגד החלקה (anti slip).

היכן מומלץ לרכוש מקלחונים?

בעידן הקרמיקה ישנו קטלוג רחב במיוחד של מקלחונים בשלל עיצובים וגדלים, הכולל בין היתר אביזרים לאמבטיה, אביזרים פונקציונליים מותאמים לחדרי רחצה כמו- ארונות לחדר האמבטיה, ברזים לאמבטיה, כיורים, חיפויי קיר, מתלים ומייבשים למגבות, מוטות פינוק ופנלים לאמבטיה, תעלות ניקוז, ועוד. אנו מחזיקים במלאי גדול של פריטים לעיצוב הבית כולו, כולל כיורים וברזים למטבח, טוחני אשפה ועוד רבים.

על מנת לבצע את ההזמנה כל שעליכם לעשות הוא להיכנס לקטלוג ולבחור את הפריט שתרצו. באם אתם מתקשים לבחור, צוות שירות הלקוחות שלנו ישמח לסייע לכם בבחירה שתתאים לכם בדיוק וכל זאת במחירים שווים במיוחד!

נשמח לעמוד לרשותכם,

עידן הקרמיקה